GTA 5 Mobile oynadık! (BU NASIL GTA?!)

4 Просмотры
Издатель

Понравился видеоролик "GTA 5 Mobile oynadık! (BU NASIL GTA?!)"? Если да, то напиши свой комментарий и поделись им в соцсетях. Тем самым ты поддержишь наш проект. Спасибо!

Описание видео: Kısaca telefonda GTA 5 Mobile oynamayı denedik! Ancak bununla ilgili Rockstar Games tarafından yapılmış bir açıklama yok. Oyunun grafikleri, haritası ve oynanış biçiminin GTA 5 ile kesinlikle bir alakası olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.... Android için GTA 5 Mobile indir Telefonunuza GTA 5 Mobile adlı oyunu kurduğunuz takdirde hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmiyoruz. İnternette telefon için GTA 5 olduğu iddia ediliyor. İyi seyirler... Telefonda GTA 5 Mobile oynadık! Oyunu indirmek için: bit.ly/3fI0ua9 Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz ►► goo.gl/IIKYIK ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram ►► goo.gl/r4AJDv Facebook ►► goo.gl/k1D1JL Twitter ►►goo.gl/vTwhws Google+ ►► goo.gl/6jRF18 ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye\'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. Şimdi dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri Telefonda GTA 5 oynamak videomuzla baş başa bırakalım. #GTA5 #GTA5Mobile #MobilOyun shiftdelete.net/telefonda-gta-5-mobile-oynadik-nasil-indirilir En popüler bilgisayar oyunlarından biri olan GTA 5\'in telefon sürümünün gelmesi de uzun zamandır beklenenler arasında yer alıyor. Sonuç ne oldu? Bağımsız geliştirici tarafında geliştirilen ve APK olarak yayınlanan oyunu, sizler için Android telefonumuza yükledik. Ancak sonuç hüsran olduk. Biz de bunu sizler için denemek istedik. Sizinle paylaşmak istedik. Biz de internette GTA 5 olduğu iddia edilen bir mobil oyuna denk geldik. GTA 5 telefon sürümü neler sunuyor? Telefon için geliştirilen GTA 5\'in Rockstar Games ile bir ilgisi olmadığını belirtebiliriz.

Официальный источник видео youtube.com/watch?v=EFjC9w6noec именно от туда подгружается разрешенный автором к встраиванию контент и картинки. Авторские права полностью соблюдены!

Категория
ГТА на АндроидЯндекс.Метрика