İNTERNET OLMADAN OYNAYABİLECEĞİNİZ MOBİL OYUNLAR İOS/ANDROİD

19 Просмотры
Издатель

Понравился видеоролик "İNTERNET OLMADAN OYNAYABİLECEĞİNİZ MOBİL OYUNLAR İOS/ANDROİD"? Если да, то напиши свой комментарий и поделись им в соцсетях. Тем самым ты поддержишь наш проект. Спасибо!

Описание видео: Walk Master Özellikler: - Zorlu seviyelerin ustası ol - Yeni seviyeler düzenli olarak eklenir - Kendine has 29 karakteri topla - Karakterlerini özelleştir - Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor hassas kontroller! Korkunç Öğretmen çocukları tehdit ediyor, fiziksel ceza veriyor ve bazen çocuklara işkence ediyor. Kolay Kontroller DEAD TRIGGER - Zombie Horror Shooter Silahını doldur ve onları vur ★ Muhteşem gerçekçi silahlar kuşan - Colt 1911, Scorpion, Striker, Enfield veya bir Minigun ★ Chainsaw, Brain Mill ve daha fazlası gibi şiddetli silahlarla kıran kırana mücadele et ★ Bir lazer kesici, satır, tuzaklar, mayınlar, bombalar, radar ve daha fazlası gibi güçlü aletleri kullan ★ Radar ve Otomatik iyileştirme gibi 13 karakter yükseltmesinin kilidini aç İyi Seyirler Dileriz GamePlaying kanalımıza Abone olmak İçin Tıklayınız : youtube.com/channel/UC82A9ugE--eX-Y88SIx_0XQ... Açık dünya tarzı interaktif ev 2. Hungry Dragon ATEŞ SENİ ÇAĞIRIYOR • Serbestçe dolaşabileceğin muazzam bir krallığın 3D açık dünyasında mangal partisi seni bekliyor • Ateşli Hücumu etkinleştir ve yoluna çıkan her şeyi küle çevirecek bir cehennem yarat • Körpe kuşlardan, askerlerden, trollerden, cadılardan ve diğer canlılardan kendine bir ortaçağ ziyafeti çek Scary Teacher 3D Hikaye bir dahi kız ve onun en kötü lise öğretmeni hakkında. Videomuzun konusu mobil cihazınız üzerinden android ios farketmeden oynayabileceğiniz ve bu oyunları internet bağlantısı olmadan oynayabileceğiniz oyunların listesini çıkarttık. Oyun Özellikleri içerir 1. Korku temaları, ancak her yaştan çocuklar için uygun 4. Şimdi, bu korkutucu öğretmen komşunuz olarak yer değiştirdi ve onu korkutup ona bir ders vermeye karar verdiniz. 15 Farklı Oda ve Gizemleri Çözmek 3.

Официальный источник видео youtube.com/watch?v=yNE8gfF3LIs именно от туда подгружается разрешенный автором к встраиванию контент и картинки. Авторские права полностью соблюдены!

Категория
Интернет на АндроидЯндекс.Метрика