Ücretsiz yazılım geliştirme uygulamaları - Kendi oyununuzu yapın!

1 Просмотры
Издатель

Понравился видеоролик "Ücretsiz yazılım geliştirme uygulamaları - Kendi oyununuzu yapın!"? Если да, то напиши свой комментарий и поделись им в соцсетях. Тем самым ты поддержишь наш проект. Спасибо!

Описание видео: Özellikle yazılıma yeni başlayan veya başlayacak kişilere hitap ettiğimiz bu videoda fazlasıyla detayımız bulunuyor. Son zamanlarda sizlerden gelen istekler sonrası ücretsiz yazılım geliştirme uygulamaları ile karşınızdayız. Yazılım dünyasında kullanıcıların yoğun bir şekilde kullandığı bu program istekleri tam olarak karşılayabiliyor. Xamarin programında kodu yazdıktan sonra iOS kütüphanelerini kullanarak bir iOS çıktısı android kütüphanelerini kullanarak da bir android çıktısı alabiliyorsunuz. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.... Programlama dünyasının olmazsa olmazları! Mobil bir oyun geliştirmek istiyorsanız iOS tarafında Microsoft\'un Xcode programıyla, android tarafında ise Android Studio programlarını kullanmanız gerekiyor. Xamarin sayesinde siz bir tane geliştirme yaparak iki platforma da ürün sunmuş oluyorsunuz. Shiftdelete.net/ucretsiz-yazilim-gelistirme-uygulamalari-video Ücretsiz yazılım geliştirme uygulamaları Artık yazılım dünyasıyla alakalı daha fazla içeriği sizlerle buluşturmaya başladık. Yine Microsoft tarafından geliştirilen Xamarin uygulaması ile burada karşılaşıyoruz. Mobil tarafa bakacak olursak burada önereceğiz program ile hem uygulama geliştirebilirsiniz hemde oyun. Siz bu ücretsiz yazılım geliştirme uygulamaları ile neler yapabiliyorsunuz? Bu programlardan hangisini tercih ediyorsunuz? Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz ►► goo.gl/IIKYIK ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Instagram ►► goo.gl/r4AJDv Facebook ►► goo.gl/k1D1JL Twitter ►►goo.gl/vTwhws Google+ ►► goo.gl/6jRF18 ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye\'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. Yazılım geliştirmek isteyen ancak yazılım işleminde hangi uygulamaları kullanacağını bilmeyenler bu video tam da size göre. Yazılıma ücretsiz programlar ile başlamak istiyorsanız burada Microsoft\'un geliştirmiş olduğu Visual Studio programı tam da size hitap ediyor. Mobil uygulama, oyun ve daha fazla işlemi ortaya çıkarmanızı sağlayan bu programlar kullanıcısına neler sunuyor? İşte merak edilen tüm detaylar! Ücretsiz olması ve özellikleriyle dikkat çeken bu uygulamalar tam olarak kullanıcıların isteklerini karşılayabiliyor. Bu programlar ücretsiz ve basit bir yapıya sahip olmasından dolayı yazılım geliştiricileri tarafından fazlasıyla tercih ediliyor. Özellikle farklı farklı işlevlere sahip olan bu programlardan Xcode hem az yer kaplaması hem de eklentileri sayesinde birden fazla yazılım diline sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra her iki platforma da oyun üretebileceğiniz bir programda bulunuyor. Microsoft\'un yazılım geliştiricileri için program oluşturması oldukça güzel. Yazılım tarafında merak ettiğiniz diğer uygulamaları da bu video içerisinde bulabilirsiniz.

Официальный источник видео youtube.com/watch?v=jizSL6_w86s именно от туда подгружается разрешенный автором к встраиванию контент и картинки. Авторские права полностью соблюдены!

Категория
Программы для АндроидЯндекс.Метрика